KONST / Litografier / Färglitografi 15042006
nr 1504 2006
Franco Costa
(f. 1934), Italien
Segelbåtar. Signerad, färglitografi, numrerad 94/150. Bildmått: 48x58 cm, yttermått inklusive ram: 53x71 cm
Franco Costa, född 1934, italiensk målare,
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 21 november 2022
kl 19:20:03
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.700 kr
1.700 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
21 nov